Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza ve onun kötülüklerini engelleyeceğinize göstermektedir. Rüyada görülen fare çoğunlukla hilekar ve zayıf bir düşmanla tabir olunur. Bazen de sizin kötülüğünüzü isteyen zayıf bir kimsedir. Bu sebeple rüyanızda fare yakaladığınızı görmeniz böyle bir kimsenin kötülüklerinden emin olacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada evinde fare yakalayan kimsenin akrabaları aralarında bir düşmanı vardır. Rüyanızda sokakta fare yakaladığınızı görmeniz, topluluk huzurunu bozacak bir durum yaşanacağına ya da vatandaşlar aralarında fitne çıkaran bir kimsenin yakalanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Yakalamak Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada Kapanla Fare Yakalamak
Rüyada kapanla fare yakalayan kişi, gerçek yaşamında güçlü ve üstün bir kimsenin yardımını görerek düşmanlarına karşı zafer kazanır. Bu rüya bilhassa iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere karşı, bazı yollar deneyeceğine böyle korktuğundan emin olacağına göstermektedir. Rüyada eliyle fare yakalayan kimseden düşmanları korkar ve endişe duyar. Düşlerinde zehirle fare yakalamak, tüm düşmanlarınızın her çeşitli kötülüklerinden emin olacağınıza ve her bağlamda sevinçli ve keyifli bir ömür süreceğinize delalettir.

Rüyada Fare Tutmak
Rüyada fare tutan kimsenin evinde hoşlanmadığı bir takım misafirler gelir eliyle fare tutanın akrabalarıyla arası açılır ve kısa müddetli tartışmalar yaşanır. Rüyada fareyi tutan ve onla beraber oynayan kişi dünyaya meylederek dünyevi olana alaka duyar ve maneviyatını kaybeder. Rüyada pek çok fare tutan kimse zenginleşir. Bu rüya eşya ve mülk sahibi olmaya, para kazanmaya tabir edilir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir