Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin eteğine gezinen , malından mülkünden yiyen, ona yalnızca menfaat amaçlı yanaşıp, dalkavukluk ve yalakalık eden bir kimseden kurtulacağına delalet edilir. Rüya sahibinin bu kişiye karşın artık daha fazla tahammülü kalmadığı ve onu hayatından çıkarmayı bu defa başaracağı manasına gelir. Rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin yaşamında hiçbir işe yaramayan, lüzumsuz kişilere hayır demeyi öğreneceğine yorumlanır.

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek
Rüyada fare öldürdüğünü görmek, düşü gören bireyin rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına, bu sayede işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına ve önünün açılacağına delalet edilir.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek
Rüyada fare ölüsü görmek, rüyayı gören bireyin etrafında kendisine zarar veremeyecek olan yalnızca arkasından konuşup onu kötülemekle kalacak bir kimsenin varlığına delalet ederken bir öbür taraftan da bireyin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan bir düşmanından kurtulacağı halinde yorulur.

Rüyada Fare Öldürmek Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada Fare Yakalamak
Rüyada fare yakalamak, rüya sahibinin özel hayatında yanlış bir seçim yapacağına, kendisine hiçbir hayır getirmeyecek, kadrini değerini bilmeyecek, ona zararlı olacak, üzecek ve yıpratacak bir birey ile birliktelik kurup evleneceğine alamet eder.

Rüyada Fareyle Oynamak
Rüyada fareyle oynamak, düşü gören bireyin varlık sahibi olmak için ahirete olan inancını, yerine getirmesi gerekli olan dini vecibelerini ve kulluk görevlerini unutacağı ve yalnızca daha fazla eşya ve para sahibi olmak için koşturacağı manasına gelir.

Rüyada Fare Sesi Duymak
Rüyada fare sesi duymak rüya sahibinin başını derde sokmaya çalışan ve bu sayede başarısız olmasını sağlamak isteyen bir takım kimselerin olduğuna deyim edilir. Bireyin kazalara ve belalara çok yakın olacağı bir çağın yaşanacağı ve zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir